Tıp Dünyası Bu Cihazı Konuşuyor


20 yıl önce başlayan bilimsel çalışmalar meyvesini verdi.
Tansiyon hastaları tarafından merakla beklenen ve etkisi bilimsel olarak kabul edilen Tansiyon düzenleyici tıbbi cihaz,  tansiyon hastalarının kullanımına sunuldu…

Bilim adamlarının tıpta büyük buluş olarak nitelendirilen elektro akupunkturu tıbbın hizmetine sunmasının ardından 20 yıl önce başlayan bilimsel çalışmalar meyvesini verdi. Dünyanın saygın hastane ve üniversitelerinde  binlerce veri üzerinde yapılan klinik test çalışmalarında elektrostatik  sinir uyarıcı tıbbı cihazın yüksek ve düşük tansiyonu düzenlemede  şaşırtıcı bir şekilde başarılı olduğu açıklandı.
Yapılan bilimsel test  çalışmaları Aralarında   ABD, Avustralya, Japonya, Türkiye  gibi ülkelerinde bulunduğu bir çok ülkenin sağlık bakanlıklarıyla paylaşıldı.

Kullanımı son derece basit

Elektro akupunktur prensipleriyle çalışacak şekilde dizayn  edilen bu tıbbı cihaz  her yaşta hastanın kolayca kullanabileceği şekilde tasarlandı. Cihaz sol bileğe takılarak sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez  kullanılıyor. Cihaz bilekteki median sinirlerini etkili bir şekilde uyarıyor ve gerekli yerlere  uyarı sinyalleri göndererek   yüksek yada düşük kan basıncının etkili bir şekilde  dengelenmesine yardımcı oluyor.

Doktorlar Önemle Tavsiye Ediyor


Cihazı kendi hastalarında kullanan ve yüksek derecede başarılı sonuçlar elde eden Doç.Dr Nuri Haksever  ve Uzm.Dr.Hakan Yalman gibi önemli tıp uzmanları yaptıkları açıklamalarda ; Yüksek tansiyonun  kontrol altına alınmadığında  sinsi bir katile dönüşebileceğini yada kişiyi ömür boyu  felç  bırakabileceğini ,günümüzün ağır yaşam şartlarında başta sinir, stres ve yanlış beslenme gibi nedenlerin  tansiyon rahatsızlığına sebebiyet verdiğini ,hekimler olarak bazen kontrol altına almakta zorlandığımız  tansiyonun böyle bir mekanizma ile düzenlenebilmesinin büyük bir başarı olduğunu,  ilaç içermeyen ve vücuda hiçbir şey enjekte etmeyen bu özel tıbbi cihazın kullanılması durumunda  milyonlarca tansiyon hastasının yaşadığı Türkiye’de büyük yararlar sağlayacağını ifade ediyorlar.